22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Kayaş Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kayaş Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kayaş Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kayaş Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kayaş Tren İstasyonu

Kayaş Tren istasyonu çalışma saatleri 06:30 - 21:00 / 21:00 - 23:30 olup telefonu 03123722646'dur. Kayaş Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kayaş Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Kayaş kalkışı 11:12 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 14:44 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. KayaşMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Kayaş kalkışı 11:12 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 14:44 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. KayaşMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Kayaş Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Kayaş Malatya Tren
  • Kayaş Malatya Tren Saatleri
  • Kayaş Tren İstasyonu
  • Kayaş Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ