Kars Tokat arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Tokat arası 697 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Tokat arası mesafe 697 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Tokat Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Tokat ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Tokat Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Tokat arası kaç km'dir ve Kars Tokat arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Tokat yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Tokat arası mesafe bilgilerini, Kars Tokat yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Tokat bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Tokat kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Tokat yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Tokat Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Tokat uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?