Kars Rize arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Rize arası 344 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Rize arası mesafe 344 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Rize Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Rize ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Rize Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Rize arası kaç km'dir ve Kars Rize arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Rize yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Rize arası mesafe bilgilerini, Kars Rize yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Rize bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Rize kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Rize yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Rize Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Rize uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?