Kars Nevşehir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Nevşehir arası 911 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Nevşehir arası mesafe 911 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Nevşehir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Nevşehir ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Nevşehir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Nevşehir arası kaç km'dir ve Kars Nevşehir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Nevşehir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Nevşehir arası mesafe bilgilerini, Kars Nevşehir yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Nevşehir bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Nevşehir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Nevşehir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Nevşehir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Nevşehir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?