Kars Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Malatya arası 617 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Malatya arası mesafe 617 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Malatya arası kaç km'dir ve Kars Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Malatya arası mesafe bilgilerini, Kars Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?