Kars Kilis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Kilis arası 897 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Kilis arası mesafe 897 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Kilis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kilis ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Kilis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Kilis arası kaç km'dir ve Kars Kilis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Kilis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Kilis arası mesafe bilgilerini, Kars Kilis yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Kilis bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Kilis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Kilis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Kilis Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Kilis uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?