Kars Giresun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Giresun arası 561 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Giresun arası mesafe 561 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Giresun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Giresun ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Giresun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Giresun arası kaç km'dir ve Kars Giresun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Giresun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Giresun arası mesafe bilgilerini, Kars Giresun yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Giresun bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Giresun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Giresun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Giresun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Giresun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?