Kars Ağrı arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Ağrı arası 214 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Ağrı arası mesafe 214 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Ağrı Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ağrı ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Ağrı Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Ağrı arası kaç km'dir ve Kars Ağrı arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Ağrı yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Ağrı arası mesafe bilgilerini, Kars Ağrı yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Ağrı bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Ağrı kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Ağrı yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?