25 Haziran 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Karasenir Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karasenir Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karasenir Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karasenir Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karasenir Tren İstasyonu

Karasenir Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Karasenir Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karasenir Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Karasenir kalkışı 16:05 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 09:51 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. KarasenirMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Karasenir kalkışı 16:05 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 09:51 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. KarasenirMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Karasenir Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Karasenir Malatya Tren
  • Karasenir Malatya Tren Saatleri
  • Karasenir Tren İstasyonu
  • Karasenir Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ