Karasenir Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karasenir Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karasenir Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karasenir Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karasenir Tren İstasyonu

Karasenir Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Karasenir Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karasenir Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 16:31'de Karasenir istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:32 itibariyle Karasenir istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 40 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KarasenirMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 16:31'de Karasenir istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:32 itibariyle Karasenir istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 40 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KarasenirMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Karasenir Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Karasenir Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Karasenir Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Karasenir Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?