25 Haziran 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Karaözü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karaözü Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karaözü Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karaözü Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karaözü Tren İstasyonu

Karaözü Tren istasyonu çalışma saatleri 19:00 - 07:00 olup telefonu 03528146395'dur. Karaözü Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karaözü Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Karaözü kalkışı 19:30 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 06:26 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. KaraözüMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Karaözü kalkışı 19:30 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 06:26 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. KaraözüMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Karaözü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Karaözü Malatya Tren
  • Karaözü Malatya Tren Saatleri
  • Karaözü Tren İstasyonu
  • Karaözü Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ