Karaözü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karaözü Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karaözü Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karaözü Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karaözü Tren İstasyonu

Karaözü Tren İstasyonu çalışma saatleri 19:00 - 07:00 olup, telefonu 03528146395'dur. Karaözü Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karaözü Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 03:37'de Karaözü istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:39 itibariyle Karaözü istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 28 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. KaraözüMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 20:07'de Karaözü istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:08 itibariyle Karaözü istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 4 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KaraözüMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 20:07'de Karaözü istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:08 itibariyle Karaözü istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 4 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KaraözüMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Karaözü Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Karaözü Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Karaözü Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Karaözü Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?