17 Mayıs 2022 Salı
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Karaosman Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karaosman Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karaosman Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karaosman Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karaosman Tren İstasyonu

Karaosman Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Karaosman Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karaosman Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Karaosman kalkışı 15:03 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 10:53 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. KaraosmanMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Karaosman kalkışı 15:03 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 10:53 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. KaraosmanMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Karaosman Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Karaosman Malatya Tren
  • Karaosman Malatya Tren Saatleri
  • Karaosman Tren İstasyonu
  • Karaosman Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ