4 Şubat 2023 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Karaosman Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karaosman Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karaosman Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karaosman Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karaosman Tren İstasyonu

Karaosman Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Karaosman Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karaosman Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 15:27'de Karaosman istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:28 itibariyle Karaosman istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 44 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KaraosmanMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:27'de Karaosman istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:28 itibariyle Karaosman istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 44 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KaraosmanMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Karaosman Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Karaosman Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Karaosman Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Karaosman Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

Etiketler: Yazıcı dostu site [Hata Bildir]
  • Karaosman Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Karaosman Malatya Tren
  • Karaosman Malatya Tren Saatleri
  • Karaosman Malatya Arası Trenle Kaç Saat
  • Karaosman Malatya Tren Bileti
  • Karaosman Malatya Tren Bileti Al
  • Karaosman Malatya Tren Güzergahı
  • Karaosman Malatya Tren Fiyatları
YORUMLAR 0
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misin?
PAYLAŞ