Karaman Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karaman ile Kocaeli arası 680 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karaman Kocaeli arası mesafe 680 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karaman ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Karaman arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karaman Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karaman Kocaeli arası kaç km'dir ve Karaman Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karaman Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karaman Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Karaman Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Karaman başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Karaman ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karaman ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karaman Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karaman Kocaeli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karaman ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?