Karaman Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karaman ile Çanakkale arası 857 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karaman Çanakkale arası mesafe 857 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karaman ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Karaman arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karaman Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karaman Çanakkale arası kaç km'dir ve Karaman Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karaman Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karaman Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Karaman Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Karaman başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Karaman ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karaman ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karaman Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karaman Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karaman ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?