Karabük Kırklareli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Kırklareli arası 605 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Kırklareli arası mesafe 605 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Kırklareli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kırklareli ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Kırklareli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Kırklareli arası kaç km'dir ve Karabük Kırklareli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Kırklareli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Kırklareli arası mesafe bilgilerini, Karabük Kırklareli yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Kırklareli bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Kırklareli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Kırklareli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Kırklareli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Kırklareli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?