Karabük Amasya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Amasya arası 371 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Amasya arası mesafe 371 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Amasya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Amasya ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Amasya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Amasya arası kaç km'dir ve Karabük Amasya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Amasya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Amasya arası mesafe bilgilerini, Karabük Amasya yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Amasya bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Amasya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Amasya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Amasya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Amasya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?