Karaali Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Karaali Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Karaali Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Karaali Tren linkinden bakabilirsiniz.

Karaali Tren İstasyonu

Karaali Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Karaali Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Karaali Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 09:13'de Karaali istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:14 itibariyle Karaali istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 48 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. KaraaliMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Karaali Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Karaali Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Karaali Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Karaali Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?