Kanlıca Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kanlıca Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kanlıca Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kanlıca Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kanlıca Tren İstasyonu

Kanlıca Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kanlıca Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kanlıca Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 16:36'de Kanlıca istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:37 itibariyle Kanlıca istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 35 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KanlıcaMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 16:36'de Kanlıca istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:37 itibariyle Kanlıca istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 35 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KanlıcaMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Kanlıca Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kanlıca Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kanlıca Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kanlıca Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?