Kadılı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kadılı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kadılı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kadılı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kadılı Tren İstasyonu

Kadılı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kadılı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kadılı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 15:06'de Kadılı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:07 itibariyle Kadılı istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 24 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. KadılıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Kadılı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kadılı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kadılı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kadılı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?