İzmir Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

İzmir ile Sivas arası 1035 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında İzmir Sivas arası mesafe 1035 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp İzmir ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile İzmir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps İzmir Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe İzmir Sivas arası kaç km'dir ve İzmir Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda İzmir Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada İzmir Sivas arası mesafe bilgilerini, İzmir Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve İzmir başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? İzmir ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. İzmir ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

İzmir Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve İzmir Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak İzmir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?