İzmir Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

İzmir ile Karabük arası 738 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında İzmir Karabük arası mesafe 738 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp İzmir ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile İzmir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps İzmir Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe İzmir Karabük arası kaç km'dir ve İzmir Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda İzmir Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada İzmir Karabük arası mesafe bilgilerini, İzmir Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve İzmir başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? İzmir ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. İzmir ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

İzmir Karabük Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve İzmir Karabük uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak İzmir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?