İzmir Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

İzmir ile Diyarbakır arası 1439 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında İzmir Diyarbakır arası mesafe 1439 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp İzmir ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile İzmir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps İzmir Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe İzmir Diyarbakır arası kaç km'dir ve İzmir Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda İzmir Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada İzmir Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, İzmir Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve İzmir başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? İzmir ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. İzmir ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

İzmir Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve İzmir Diyarbakır uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak İzmir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?