İstanbul Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

İstanbul ile Malatya arası 1104 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında İstanbul Malatya arası mesafe 1104 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp İstanbul ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile İstanbul arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps İstanbul Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe İstanbul Malatya arası kaç km'dir ve İstanbul Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda İstanbul Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada İstanbul Malatya arası mesafe bilgilerini, İstanbul Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve İstanbul başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? İstanbul ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. İstanbul ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

İstanbul Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve İstanbul Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak İstanbul ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?