Isparta Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Isparta ile Kars arası 1396 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Isparta Kars arası mesafe 1396 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Isparta ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Isparta arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Isparta Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Isparta Kars arası kaç km'dir ve Isparta Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Isparta Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Isparta Kars arası mesafe bilgilerini, Isparta Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Isparta başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Isparta ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Isparta ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Isparta Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Isparta Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Isparta ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?