İrmak Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Irmak Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Irmak Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Irmak Tren linkinden bakabilirsiniz.

Irmak Tren İstasyonu

Irmak Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Irmak Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Irmak Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 20:13'de Irmak istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:15 itibariyle Irmak istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. IrmakMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 12:43'de Irmak istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:47 itibariyle Irmak istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 25 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. IrmakMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 12:43'de Irmak istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:47 itibariyle Irmak istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 25 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. IrmakMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Irmak Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Irmak Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Irmak Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Irmak Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?