İncirlik Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

İncirlik Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce İncirlik Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya İncirlik Tren linkinden bakabilirsiniz.

İncirlik Tren İstasyonu

İncirlik Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03223329009'dur. İncirlik Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

İncirlik Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 08:57'de İncirlik istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:58 itibariyle İncirlik istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 33 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. İncirlikMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

İncirlik Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca İncirlik Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: İncirlik Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? İncirlik Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?