21 Mayıs 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Himmetdede Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Himmetdede Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Himmetdede Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Himmetdede Tren linkinden bakabilirsiniz.

Himmetdede Tren İstasyonu

Himmetdede Tren istasyonu çalışma saatleri - olup telefonu 03523992002'dur. Himmetdede Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Himmetdede Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Himmetdede kalkışı 17:06 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 08:50 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. HimmetdedeMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Himmetdede kalkışı 17:06 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 08:50 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. HimmetdedeMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Himmetdede Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Himmetdede Malatya Tren
  • Himmetdede Malatya Tren Saatleri
  • Himmetdede Tren İstasyonu
  • Himmetdede Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ