Himmetdede Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Himmetdede Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Himmetdede Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Himmetdede Tren linkinden bakabilirsiniz.

Himmetdede Tren İstasyonu

Himmetdede Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Himmetdede Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Himmetdede Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 17:33'de Himmetdede istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:34 itibariyle Himmetdede istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 9 saat 38 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. HimmetdedeMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 17:33'de Himmetdede istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:34 itibariyle Himmetdede istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 9 saat 38 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. HimmetdedeMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Himmetdede Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Himmetdede Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Himmetdede Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Himmetdede Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?