Hekimhan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Hekimhan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Hekimhan Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Hekimhan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Hekimhan Tren İstasyonu

Hekimhan Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Hekimhan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Hekimhan Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 08:57'de Hekimhan istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:59 itibariyle Hekimhan istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 8 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. HekimhanMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 01:57'de Hekimhan istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:59 itibariyle Hekimhan istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 13 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. HekimhanMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 01:57'de Hekimhan istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:59 itibariyle Hekimhan istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 13 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. HekimhanMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Hekimhan Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Hekimhan Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Hekimhan Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Hekimhan Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?