2 Temmuz 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Hekimhan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Hekimhan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Hekimhan Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Hekimhan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Hekimhan Tren İstasyonu

Hekimhan Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Hekimhan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Hekimhan Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Hekimhan kalkışı 00:46 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 01:10 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. HekimhanMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Hekimhan kalkışı 00:46 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 01:10 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. HekimhanMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Hekimhan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Hekimhan Malatya Tren
  • Hekimhan Malatya Tren Saatleri
  • Hekimhan Tren İstasyonu
  • Hekimhan Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ