Son Dakika Hekimhan Haberleri

Tohma Köprüsü yıl sonunda hizmete açılacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Tohma Köprüsü'nün bu yıl sonunda hizmete açılacağını belirtti. Habere Git »

Çalık Hekimhan'da ziyaretlerde bulundu

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Hekimhan ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Habere Git »

Hekimhan futbol sahası Ağustos'ta tamamlanacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı gerçekleştirilen ve kontrolleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Malatya'nın Hekimhan İlçesinde sentetik çim yüzeyli futbol sahası Ağustos ayında tamamlanacak. Habere Git »

Malatya'da antepfıstığı yaygınlaşıyor

Malatya'da, bu dönemde yaklaşık bin adet yabani menengiç ağacına antepfıstığı aşılandı. Habere Git »

35 yıllık memur gazi oğlu ödüle doymuyor

Malatya'nın Arguvan ilçesinde 35 yıllık devlet memuru olan ve şu anda müdürlük görevinde bulunan Kore gazisinin oğlu Ali Ekber Alman, ödüle doymuyorArguvanlı Kore Gazisi Mahmut Alman'ın oğlu Arguvan Nüfus Müdürü, aynı zamanda kaymakamlık yazı işler müdürlüğünü vekaletle yürüten Ali Ekber... Habere Git »

Kayak Merkezi yolunun yapılmasıyla 3 asırlık çile ...

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde yapımı süren Kayak Merkezi yolunun tamamlanmasıyla üç asırdır yama dağı yaylalarına ulaşım sağlanmış olacak. Habere Git »

Akçadağ yeni futbol sahasına kavuşacağı günü bekliyor

Akçadağ ilçesi yeni sahasına kavuşacağı günü bekliyor. Habere Git »

Yeşilyurt Belediyesi ayak tenisi turnuvasının fikstür ...

Malatya'nın Yeşilyurt İlçe Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organizasyonu yapılıp Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Malatya Şubesinin destek verdiği Ayak Tenisi Turnuvasında, 1 ile 7 Temmuz tarihleri arasında amatör takımların oynayacakları maçların teknik toplantısı... Habere Git »

Hekimhan'da ilaçlama çalışması

Malatya'da Hekimhan ilçesinde, sinek ve haşereler karşı ilaçlama çalışmasına başlandı. Habere Git »

Hekimhan Belediyesi'nden ilaçlama çalışması

Malatya'nın Hekimhan İlçesi Belediyesi tarafından her yıl yaz aylarında yapılan haşere ilaçlama çalışmaları, bu senede aşırı sıcakların başlamasıyla yeniden başlatıldı. Habere Git »

Maden sahasında ateş açan 3 kişiye gözaltı

MALATYA'nın Hekimhan ilçesindeki maden alanında çevreye av tüfeğiyle rastgele ateş açan 3 kişi, jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Habere Git »

Hekimhan'da maden sahasında rastgele ateş açan 3 şüpheli ...

Malatya'nın Hekimhan ilçesindeki maden sahasında av tüfeğiyle rastgele ateş açılmasına ilişkin 3 şüpheli gözaltına alındı. Habere Git »

Maden sahasında ateş açan 3 zanlı yakalandı

Malatya'nın Hekimhan ilçesindeki maden sahasında av tüfeği ile ateş açılması olayıyla ilgili 3 zanlı gözaltına alındı. Habere Git »

Hekimhan'da maden ocağındaki iş makinesi ile projektöre ...

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde maden ocağındaki iş makinesi ile projektöre zarar verildi. Habere Git »

Hekimhan'da maden ocağına saldırı

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde bulunan maden ocağında bir dozer yakılmak istendi ve bir projektör cihazına silahla ateş edildi. Habere Git »

Hekimhan'da maden ocağına saldırı

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde bulunan maden ocağında bir dozer yakılmak istendi ve bir projektör cihazına silahla ateş edildi. Habere Git »

Malatyaspor playoff maçlarına iddialı hazırlanıyor

Malatya 1.Amatör Büyükler Futbol Ligi ekiplerinden Malatyaspor play-off maçlarına iddialı hazırlanıyor. Habere Git »

Güzelyurt Göleti'nde balık ölümleri

Güzelyurt Göleti'nde balık ölümleri Malatya'nın Hekimhan ilçesi Güzelyurt Göleti'nde balıklar ölmeye başladı. Habere Git »

Malatya'da balık ölümleri nedeniyle Güzelyurt Göleti'nden ...

Malatya'nın Hekimhan ilçesindeki Güzelyurt Göleti'nden, yaşanan balık ölümlerinden dolayı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce numune alındı. Habere Git »

Yeşilyurt Müftüsü Sayın'ın tayini çıktı

Malatya merkez İlçe Yeşilyurt Müftüsü Selami Sayın'ın tayini Tekirdağ ili Kapaklı İlçesi Müftülüğü'ne çıktı. Habere Git »

Bilgilendirme: Hekimhan Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Hekimhan Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Hekimhan Haberlerini yada Malatya Hekimhan Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Hekimhan Haber - Son Dakika Hekimhan Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 13