Hanlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Hanlı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Hanlı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Hanlı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Hanlı Tren İstasyonu

Hanlı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Hanlı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Hanlı Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 04:43'de Hanlı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 04:44 itibariyle Hanlı istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 23 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. HanlıMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 21:20'de Hanlı istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 21:24 itibariyle Hanlı istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 48 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. HanlıMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 21:20'de Hanlı istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 21:24 itibariyle Hanlı istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 48 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. HanlıMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Hanlı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Hanlı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Hanlı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Hanlı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?