Gölcük Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Gölcük Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Gölcük Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Gölcük Tren linkinden bakabilirsiniz.

Gölcük Tren İstasyonu

Gölcük Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Gölcük Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Gölcük Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:21'de Gölcük istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:22 itibariyle Gölcük istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 10 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. GölcükMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Gölcük Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Gölcük Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Gölcük Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Gölcük Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?