Gölbaşı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Gölbaşı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Gölbaşı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Gölbaşı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Gölbaşı Tren İstasyonu

Gölbaşı Tren İstasyonu çalışma saatleri 08:00 - 17:00 olup, telefonu 04167816080'dur. Gölbaşı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Gölbaşı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 13:54'de Gölbaşı istasyonuna 15 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:09 itibariyle Gölbaşı istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 22 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. GölbaşıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Gölbaşı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Gölbaşı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Gölbaşı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Gölbaşı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?