Gezin Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Gezin Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Gezin Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Gezin Tren linkinden bakabilirsiniz.

Gezin Tren İstasyonu

Gezin Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Gezin Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Gezin Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:05'de Gezin istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:06 itibariyle Gezin istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 26 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. GezinMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Gezin Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Gezin Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Gezin Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Gezin Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?