Genç Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Genç Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Genç Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Genç Tren linkinden bakabilirsiniz.

Genç Tren İstasyonu

Genç Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:30 - 16:30 olup, telefonu 04264113027'dur. Genç Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Genç Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 12:10'de Genç istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:13 itibariyle Genç istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 19 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. GençMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Genç Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Genç Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Genç Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Genç Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?