2 Ekim 2020 Cuma 00:47:09
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatya Haber Portalı, Malatya Güncel Sayfalar - Malatyam
Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner

Fırat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Fırat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Fırat Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Fırat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Fırat Tren İstasyonu

Fırat Tren Garı Çalışma Saatleri: Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur.
Fırat Tren Garı Telefon: 444 8 233 (TCDD)
Fırat Tren Garı Haritası Haritada Göster

Fırat Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Fırat kalkışı 10:08 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 00:29 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Fırat Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Fırat kalkışı 15:58 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Fırat Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Fırat kalkışı 15:58 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Fırat Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi

Fırat kalkışı 19:57 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 00:26 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Fırat Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Fırat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Fırat Malatya Tren
  • Fırat Malatya Tren Saatleri
  • Fırat Tren İstasyonu
  • Fırat Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ