Fırat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Fırat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Fırat Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Fırat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Fırat Tren İstasyonu

Fırat Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Fırat Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Fırat Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 10:31'de Fırat istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:33 itibariyle Fırat istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 29 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. FıratMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 17:58'de Fırat istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:59 itibariyle Fırat istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 33 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. FıratMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 17:58'de Fırat istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:59 itibariyle Fırat istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 33 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. FıratMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Fırat Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Fırat Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Fırat Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Fırat Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?