22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Fırat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Fırat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Fırat Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Fırat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Fırat Tren İstasyonu

Fırat Tren istasyonu çalışma saatleri - olup telefonu 04228481244'dur. Fırat Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Fırat Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Fırat kalkışı 10:08 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 00:29 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. FıratMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Fırat kalkışı 15:58 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. FıratMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Fırat kalkışı 15:58 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. FıratMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Fırat kalkışı 19:57 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 00:26 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. FıratMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Fırat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Fırat Malatya Tren
  • Fırat Malatya Tren Saatleri
  • Fırat Tren İstasyonu
  • Fırat Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ