Eskişehir Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Bursa arası 152 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Bursa arası mesafe 152 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Bursa arası kaç km'dir ve Eskişehir Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Bursa arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?