Eskişehir Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Bolu arası 290 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Bolu arası mesafe 290 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Bolu arası kaç km'dir ve Eskişehir Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Bolu arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?