Eskişehir Batman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Batman arası 1220 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Batman arası mesafe 1220 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Batman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Batman ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Batman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Batman arası kaç km'dir ve Eskişehir Batman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Batman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Batman arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Batman yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Batman bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Batman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Batman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Eskişehir Batman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Eskişehir Batman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Eskişehir ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?