Erzurum Sinop arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Sinop arası 714 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Sinop arası mesafe 714 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Sinop Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sinop ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Sinop Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Sinop arası kaç km'dir ve Erzurum Sinop arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Sinop yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Sinop arası mesafe bilgilerini, Erzurum Sinop yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Sinop bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Sinop kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Sinop yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Sinop Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Sinop uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?