Erzincan Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzincan ile Ordu arası 339 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzincan Ordu arası mesafe 339 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzincan ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Erzincan arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzincan Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzincan Ordu arası kaç km'dir ve Erzincan Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzincan Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzincan Ordu arası mesafe bilgilerini, Erzincan Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzincan başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzincan ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzincan ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzincan Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzincan Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzincan ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?