Elmadağ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Elmadağ Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Elmadağ Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Elmadağ Tren linkinden bakabilirsiniz.

Elmadağ Tren İstasyonu

Elmadağ Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:30 - 21:30 olup, telefonu 03128631097'dur. Elmadağ Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Elmadağ Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 19:44'de Elmadağ istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 19:46 itibariyle Elmadağ istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 21 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. ElmadağMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 12:13'de Elmadağ istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:16 itibariyle Elmadağ istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 56 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ElmadağMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 12:13'de Elmadağ istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:16 itibariyle Elmadağ istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 14 saat 56 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ElmadağMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Elmadağ Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Elmadağ Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Elmadağ Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Elmadağ Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?