22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Elmadağ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Elmadağ Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Elmadağ Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Elmadağ Tren linkinden bakabilirsiniz.

Elmadağ Tren İstasyonu

Elmadağ Tren istasyonu çalışma saatleri 07:30 - 21:30 olup telefonu 03128631097'dur. Elmadağ Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Elmadağ Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Elmadağ kalkışı 11:52 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 14:04 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. ElmadağMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Elmadağ kalkışı 11:52 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 14:04 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. ElmadağMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Elmadağ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Elmadağ Malatya Tren
  • Elmadağ Malatya Tren Saatleri
  • Elmadağ Tren İstasyonu
  • Elmadağ Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ