Elazığ Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Elazığ ile Ordu arası 601 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Elazığ Ordu arası mesafe 601 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Elazığ ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Elazığ arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Elazığ Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Elazığ Ordu arası kaç km'dir ve Elazığ Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Elazığ Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Elazığ Ordu arası mesafe bilgilerini, Elazığ Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Elazığ başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Elazığ ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Elazığ ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Elazığ Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Elazığ Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Elazığ ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?