Ekerek Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Ekerek Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Ekerek Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Ekerek Tren linkinden bakabilirsiniz.

Ekerek Tren İstasyonu

Ekerek Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Ekerek Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Ekerek Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 12:51'de Ekerek istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:54 itibariyle Ekerek istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 38 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. EkerekMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Ekerek Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Ekerek Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Ekerek Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Ekerek Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?