Diyarbakır Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Diyarbakır Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Diyarbakır Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Diyarbakır Tren linkinden bakabilirsiniz.

Diyarbakır Tren İstasyonu

Diyarbakır Tren İstasyonu çalışma saatleri 06:30 - 18:15 olup, telefonu 04122266353'dur. Diyarbakır Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Diyarbakır Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 12:09'de Diyarbakır istasyonuna 21 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:30 itibariyle Diyarbakır istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 2 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. DiyarbakırMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Diyarbakır Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Diyarbakır Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Diyarbakır Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Diyarbakır Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?