Diyarbakır Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Van arası 367 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Van arası mesafe 367 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Van arası kaç km'dir ve Diyarbakır Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Van arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Diyarbakır Van Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Diyarbakır Van uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Diyarbakır ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?