Diyarbakır Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Kars arası 520 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Kars arası mesafe 520 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Kars arası kaç km'dir ve Diyarbakır Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Kars arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Diyarbakır Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Diyarbakır Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Diyarbakır ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?