Demiriz Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Demiriz Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Demiriz Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Demiriz Tren linkinden bakabilirsiniz.

Demiriz Tren İstasyonu

Demiriz Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Demiriz Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Demiriz Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 07:58'de Demiriz istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:00 itibariyle Demiriz istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 7 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. DemirizMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 00:55'de Demiriz istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:57 itibariyle Demiriz istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 15 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. DemirizMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 00:55'de Demiriz istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:57 itibariyle Demiriz istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 15 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. DemirizMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Demiriz Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Demiriz Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Demiriz Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Demiriz Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?