Çetinkaya Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Çetinkaya Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Çetinkaya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Çetinkaya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Çetinkaya Tren İstasyonu

Çetinkaya Tren İstasyonu çalışma saatleri 13:30 - 21:00 olup, telefonu 03464776058'dur. Çetinkaya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Çetinkaya Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 07:39'de Çetinkaya istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 07:41 itibariyle Çetinkaya istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 26 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. ÇetinkayaMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 00:29'de Çetinkaya istasyonuna 8 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:37 itibariyle Çetinkaya istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 35 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ÇetinkayaMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 00:29'de Çetinkaya istasyonuna 8 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:37 itibariyle Çetinkaya istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 35 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ÇetinkayaMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Çetinkaya Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Çetinkaya Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Çetinkaya Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Çetinkaya Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?