29 Haziran 2022 Çarşamba
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Çetinkaya Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Çetinkaya Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Çetinkaya Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Çetinkaya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Çetinkaya Tren İstasyonu

Çetinkaya Tren istasyonu çalışma saatleri 13:30 - 21:00 olup telefonu 03464776058'dur. Çetinkaya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Çetinkaya Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Çetinkaya kalkışı 23:27 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 02:29 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. ÇetinkayaMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Çetinkaya kalkışı 23:27 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 02:29 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. ÇetinkayaMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Çetinkaya Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Çetinkaya Malatya Tren
  • Çetinkaya Malatya Tren Saatleri
  • Çetinkaya Tren İstasyonu
  • Çetinkaya Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ