Çerikli Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Çerikli Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Çerikli Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Çerikli Tren linkinden bakabilirsiniz.

Çerikli Tren İstasyonu

Çerikli Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Çerikli Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Çerikli Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 21:42'de Çerikli istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 21:44 itibariyle Çerikli istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 12 saat 23 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. ÇerikliMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 14:18'de Çerikli istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:20 itibariyle Çerikli istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 12 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ÇerikliMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 14:18'de Çerikli istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:20 itibariyle Çerikli istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 12 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ÇerikliMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Çerikli Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Çerikli Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Çerikli Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Çerikli Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?