Çanakkale Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Karabük arası 682 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Karabük arası mesafe 682 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Karabük arası kaç km'dir ve Çanakkale Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Karabük arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Karabük Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Karabük uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?