Çanakkale Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Bursa arası 269 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Bursa arası mesafe 269 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Bursa arası kaç km'dir ve Çanakkale Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Bursa arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?